18 Şubat 2022 Cuma

Fal Sepeti

Merhaba Canlarım bugün sizlere deneyimlediğim bir uygulamadan bahsediyorum. Falsepeti ile dilediğiniz yorumcudan su, kahve, tarot, yıldızname veya katina falı baktırın. Ben tarot ve katina falı baktırdım geçenlerde. Seçtiğim yorumcular çok kısa süre içinde falımı sesli bir şekilde gönderdi. Sesli olması çok daha inandırıcı oluyor ve bu da uygulamaya güven duymanızı sağlıyor. Yorumcular ayrıca sadece umut tacirleri değiller kesinlikle olumlu ve olumsuz olarak sorduğum sorulara yorum yaptılar ve bu da bana güven verdi. Çünkü bu uygulamaya benzer farklı uygulamalarda kullandım orada hep olumlu yorumlar yapılıyordu ve bu da bana çok fazla güven vermiyordu. Çünkü hayatta olumsuzlar kadar olumlular da var. 

Fal sepeti tam benlik kredi yüklemelerimle istediğim zaman istediğim tarzda fal baktırabiliyorum. Ne zaman ihtiyaç hissetsem Fal Sepeti her zaman yanımda. Uygulamayı telefonunuza indirin kredi satın alın ve istediğiniz yorumculara falınıza baktırın. Sistemleri çok pratik denemenizi tavsiye ederim.
Fal Sepeti macerası, 2012 de Türkiye’nin en başarılı falcılarını dünyanın dört bir yanına duyurmak için kurulmuş.

7/24 çalışan ekibinin olması çok iyi bence. Böyle bir hizmet olması insana iyi hissettriyor :)

2020 yılına kadar yalnızca web üzerinden hizmet veren site, 2020 yılı başı itibariyle Android ve IOS markette de mobil uygulamaları üzerinden hizmetine başlamış.
Fal kredileri aşağıdaki gibi;


Sistem Nasıl çalışıyor?

Kahve Falı, Katina Falı, Tarot Falı, Yıldızname ve Su Falı gibi fal türlerinden istediğinizi seçiyorsunuz.

Karşınıza gelecek yorumcuların profilini inceleyebiliyor, fal baktırmadan önce kendileri ile ilgili bilgi sahibi olabiliyor, yorumlarını okuyabiliyorsunuz.

İstediğiniz yorumcuyu seçtikten sonra güvenli ve sorunsuz bir şekilde ödemenizi yapabiliyor,

Falınızın kısa süre içerisinde size iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Fal Sepeti ile haftanın her günü 10:00 - 18:00 arası 0850 840 29 89 numaralı whatsapp hattından veya info@falsepeti.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Harika bir tecrübeydi ve sizinle bunu paylaşmak istedim. Umarım bir gün sizde denersiniz Canlarım şimdilik hoşçakalın diğer bir yazıda buluşmak dileğiyle:)

                           

Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagramdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle

Paylaş:

0 Yorum Yapılmış:

Yorum Gönder

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.