16 Haziran 2020 Salı

Burçlara Göre Manikür Olur mu Olur 😊💅

Koç
Özellikleri: Koç, cesur liderlik becerileri ve karizmaları ile bilinir. Siz risk alan birisiniz ve hiçbir zaman zorluklardan kaçınmıyorsunuz. Etrafınızdakilere hoş vakit geçirtiyorsunuz.
Manikür: Cesur ve cüretkar renkli tırnaklar size çok yakışacak:)

Boğa
Özellikleri: Gerçek bir boğa gibi, zaman zaman inatçı olabilirsin – ama hem ilişkilerde hem de işyerinde sağlam bir güvenilirliğe sahipsiniz. Boğalar, bir yanı romantik, lüks, estetik ve lezzet konularına önem veren kişilerdir.
Manikür: Sabrınız ve zevkinizin birleşimi ile ayrıntılı tırnak sanatları sizin için en iyi seçenek olabilir.

İkizler
Özellikleri: İkizler olarak oldukça zekisiniz. Çok çekici olma eğiliminde olduğunuz sosyal durumlarda harikasınız. Madalyonun ters tarafı zaman zaman iki yüzlü olabileceğiniz anlamına geliyor ve ruh halinizdeki değişimlere yabancı değilsiniz. Sanatsal şeylere eğimlisiniz.
Manikür: Muhtemelen çift taraflı kişiliğinizi duymaktan yoruldunuz. ama birden fazla kişiliğe sahip bir kiş olarak manikürünüzde eğlenceli olmalı Bu tasarımlar aynı zamanda popüler zevklerinize de hitap etmelidir.

Yengeç
Özellikleri: Yengeçler evcimen şefkatli ve geliştirici yönü ile tanınırlar. Yakın ilişkiler kurma eğilimindesiniz ve aile sizin için önemlidir. Yaratıcılık, güçlü yanlarınızdan bir diğeridir.
Manikür:İlginç, iddialı yönünüzü, manikürünüz ile gösterin.

Aslan
Özellikleri: Hırslı ve kendine güvenen Aslanlar, cesaretleriyle tanınır. İşlerin nasıl yapıldığını biliyorsunuz, ancak bu bazen zaman zaman biraz kibirli olabileceğiniz anlamına gelir. Diğer yandan sevimli bir dışa dönüşünüz ve sık sık kendinizi parti hayatında buluyorsunuz.
Manikür:Kendine güvenen yapınızı göstermek için ultra doygun renklerdeki tasarımları istersiniz.

Başak
Özellikleri: Başak olarak, çok çalışan bir mükemmeliyetçisiniz – bu da zaman zaman kendiniz için biraz zor olabileceğiniz anlamına ve çoğu zaman mükemmel iş yaptığınız anlamına gelir. Dikkatli ve organize, ayrıntılara büyük bir özen gösteren, sözel yeteneği gelişmiş kişilersiniz.
Manikür:Masum tarafınızdan dolayı saf detaylar manikürünüz için uygundur.

Terazi
Özellikleri: Terazi denge ve uyum sever.Aynı zamanda harika bir takım oyuncusudur ve oldukça dürüst ve içtendirler. (bu da seni anlaşmazlıkları çözmek için mükemmel bir insan yapıyor). Bazen umutsuz bir romantikten biraz daha fazlası olabilirsiniz ve kalbiniz temizdir.
Manikür: Pahalı mücevherleri, tasarımcı ayakkabılarını seviyorsunuz – peki neden tırnaklarınızı en iyi aksesuarınız yapmıyor musunuz?

Akrep
Özellikleri:Burçların en seksisi olarak bilinen Akreplerin gizemli ve kararlıdır. Diğer taraftan bazen takıntılı,egoist ve kıskanç olabilirsiniz. Ancak endişelenmeyin – siz de doğal olarak bir lidersiniz ve oldukça beceriklisiniz.
Manikür: Kırmızı tırnaklardan daha seksisi olamaz – öyleyse neden eğlenceli bir dokunuşla aşağıdaki görünümü denemiyorsunuz?

Yay
Özellikleri: Yaylar dürüsttür. Dışa dönük coşkunuz, dürüstlüğünüz ve mizah duygunuz sizin karakteristik özelliğinizdir. Her zaman hareket halindesiniz ve sonuç olarak, bazen sabırsız bir yapınız vardır. 
Manikür:Doğal mizah duygunuz rengarenk eğlenceli manikürünüzle gösterin 😊

Oğlak
Özellikleri: Genellikle zodyaktaki en ciddi kişiler olarak kabul edilen Oğlaklar, hırslı ve profesyonel olma eğilimindedir tüm hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak tüm güçlü özellikler sizde toplanmıştır. Bazen biraz fazla ciddi, hatta soğuk bile olabilirsiniz.
Manikür:Ciddi ve profesyonel yapınızla, manikürünüzü de çok aşırıya gitmeyen bir sadelikte istersiniz.

Kova
Özellikleri: Kova oldukça ilginç bir burçtur. Çelişkili özelliklerle dolusunuz. Bir yandan utangaç ama enerjiksiniz. Bazen kafanız bulutlardadır, ama sürekli çalışan bir aklınız var. Kova hem kendi geleceğini güçlü bir şekilde görür hem de vizyon sahibidir.
Manikür: Avangart bir dokunuşla ultra modern bir manikür tam size göre.

Balık
Özellikleri: Balıksanız, bir insan insansınız. Sevimli ve kolay, kolayca arkadaş ediniyorsunuz ki bu harika, çünkü yardımcı olmayı seviyorsunuz. Gerçi bu yönünüz bazen sizin darbe almanıza sebep olabilir.. Neyse ki, derin ve zekisiniz. Ayrıca sanatsal bir yönünüz de var.
Manikür: Duygusal yanınızı ortaya koyacak manikürler tam size göre.

Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagramdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle
Paylaş:

6 yorum:

 1. Ay hepsi şahane bu yüzden Aslan burcu olarak hepsini uygulardım tırnağıma.. Rengarenk :)))

  YanıtlaSil
 2. Terazi kadınıyım be hemen bütün özelliklerini taşyorum sanırım��Tavsiyenizi dinleyeceğim����

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tırnaklarınızı en iyi aksesuarınız yapacaksınız o zaman :)

   Sil
 3. What a fantastic idea! I am really into astrology so this was right up my alley.
  the creation of beauty is art.

  YanıtlaSil

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.