13 Eylül 2019 Cuma

Rival de Loop Young Under The Sea Dudak Parlatıcısı

Dudak ürünlerinde farklılık arayanlardan mısınız? Gelin o zaman hep birlikte bugün Rival de Loop Young Under The Sea Dudak Parlatıcısını inceleyelim.
Rossman'da satılan bu ürün The Under the Sea Limited Edition ürünü.
Holografik bir yapısı var dudağa uyguladığınızda ve bu gerçekten dudakları çok hoş gösteriyor. Tam bir uzay makyaj malzemesi :)

Kendisini tek başına uygulayabileceğiniz gibi başka rujlarınızın üzerine de uygulayabilirsiniz.Göz alıcı bir ışıltıya sahip olan dudaklarınız aynı zamanda çok fazla da kurumuyor. Bu tarz ürünler aslında dudakları çok kurutur ama bu ürün öyle değil.

Rival de Loop Young Under The Sea Dudak Parlatıcısı aslında bir kit şeklinde satılıyordu. Holografik dudak kalemi de yanında idi. Dudak parlatıcısı, mavi lila ışıltılı bir parlatıcı. Deniz kızı görünümü mükemmel. Dudak parlatıcısı kısa bir süre sonra kurur ve dudaklara metalik ışıltı verir. 
Rival de Loop Young Under The Sea Dudak Parlatıcısı Lip Topper olarak adlandırılıyor ve makyajında farklılık yaratmak isteyen kadınlara güzel bir alternatif sağlıyor. Ben ürünü çok sevdim ve yanımdan ayırmıyorum :) Rossmann mağazasından kit olarak yaklaşık 10 TL'ye satın almıştım. İnternet sitesinde göremedim belki mağazalarında halen vardır. Tekrar bir ürün yorumlama yazımda buluşmak dileğiyle. Sevgiler ❤️


Siz Rival de Loop Young Under The Sea Dudak Parlatıcısını denediniz mi?Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle
Paylaş:

5 yorum:

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.