31 Ağustos 2022 Çarşamba

Rexona Shower Fresh Roll-On

Yaz yalarında hayat kurtaran ürünlerden biri şimdi bugün itibariyle bloğuma konuk oluyor. Ankara'da sıcaklar oldukça fazla ve bu da insanın daha çok terlemesine sebep oluyor. Gerçi biz kadınlar her daim bakımlı olmayı severiz ve terli terli dolaşmayız dışarılarda :) Rexona markasına her zaman güvenirim beni hiç bir zaman şaşırtmaz. Zaten iyi bir marka ve mutlaka ter kokusu için Rexona 'dan çok daha iyi seçenekler bulabileceğimi sanmıyorum. Gerçi yüksek rakamlı mutlaka dünya markaları vardır ama konu teri engellemesi ise aşırı fazla rakamlar  ödemenin çok bir mantığı yok aslında. 
Rexona Shower Fresh Anti-Perspirant Deodorant'ın MotionSense teknolojisi sayesinde hareket ettiğiniz her an duş ferahlığını yaşamanızı ve gün boyu hoş, canlandırıcı bir kokuya sahip olmanızı sağlıyor.
48 saate kadar ter ve vücut kokusuna karşı etkili olan Rexona Shower Fresh’in cilt yüzeyine yerleşen kapsülleri, hareket anında sürtünmeyle patlayarak daha güzel, serin bir koku yaymanıza olanak tanıyor.
Böylece Rexona Shower Fresh ile spor yaparken ya da yoğun iş temposu esnasında kokuyu dert etmek zorunda kalmaz, güven ve konfor içinde hareket özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz.
Etil alkol içermeyen Rexona Anti-Perspirant Deodorant içeriğinde Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Steareth-2, Helianthus Annuus, Parfum, Steareth-20 gibi onlarca bileşeni bulundurur.
Bu bileşenler, ciltte oluşan neme nüfuz ederek ter bezlerinin üzerinde kötü kokuları önlemeye yarayan bir jel oluşturur ve bu sayede uzun süren bir ferahlık hissine kavuşmanızı sağlar.
Duş sonrası serinliği uzatan formülüyle Rexona Shower Fresh Deodorant, sizi asla yarı yolda bırakmaz ve günün her anında yanınızda olur ve hoş kokmanıza yardım eder.

Siz kullandınız mı bu ürünü? Bu ürünü kullanıp beğenen var mı?_ Yorumlarınızı bekliyorum. Bir sonraki ürün yorumlama yazımda görüşmek üzere. Şimdilik hoşçakalın...Sevgiler ❤️


Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagramdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle


Paylaş:

0 Yorum Yapılmış:

Yorum Gönder

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.