1 Mart 2022 Salı

Farmasi Kaş ve Kirpik Serumu

Canlar, bugün bloğumun konuğu Farmasi Kaş ve Kirpik Serumu. Kaş ve kirpiklerin görünümü herkes için çok önemlidir. Kaş ve kirpikler insanların yüz ifadesini tamamlayan önemli detaylardır. Eğer makyaj yaparken kaş ve kirpikler atlanırsa o makyaj kesinlikle boş kalır. Bu yüzden her dönemde kadınlar kaş ve kirpiklere çok önem vermişlerdir ve doğal yağlarla bakım yapmışlardır. Özellikle doğal yağ olarak  tatlı badem yağı kullanmışlardır. Farmasi Kaş Kirpik Serumu sayesinde hem kaşlarınıza hem de kirpiklerinize ihtiyaç duyulan bakımı yaparak her zamankinden yoğun, sık ve parlak kaşlara kavuşmanızı sağlayabilirsiniz.
Farmasi Kaş Kirpik Serumu, kirpiklerin ve kaşların beslenmesine destek olan çok özel Capixyl™ kompleksi ile formüle edilmiştir. Daha uzun görünümlü, yoğun, şekilli kirpik ve kaşlara sahip olmak isteyen tüm kadın ve erkekler için ideal bakımı sunar.
Farmasi Kaş Kirpik Serumunun 50 ml’lik uzun kalem şişesi vardır. Turuncu renkte kıl fırçası bulunur. Bu kıl fırçaların hemen altında ise kirpiklere uygulama yapılabilmesi için maskara fırçasına benzeyen başka bir fırça bölümü bulunur. 
Günde iki kez özel fırçası yardımı ile temiz ve kuru kaş ve kirpiklerine serumu uyguluyorsunuz. Maskara ucu ile kaşlara, ince fırça olan ucu ile kirpik diplerine uygulanıyor.
Farmasi Kaş Kirpik Serumu için yaptığım  internet incelemelerinde kullanıcılardan geçer not aldığını gördüm.
Farmasi Kaş Kirpik Serumu kaş ve kirpiklerin güçlenmesine yardımcı olurken diğer taraftan da yeni kaş ve kirpik çıkmasını sağlıyor. 
Farmasi Kaş Kirpik Serumu temizlenmiş cilde uygulanması gereken bir ürün olup, düzenli kullanıldığında 8-10 hafta içerisinde ürünün tam anlamıyla etkisini göstermeye başlıyor.
Kullandığım süre sonunda gerçekten kaşlarımda ufakta olsa bir değişiklik oldu ama mucize gibi bir etkide bulmadım tabi bunun için uzun bir süre kullanmak gerekiyor bence. Ama Farmasi ürünlerine inancım var o yüzden ilerleyen zamanlarda güncelleme yaparım :) Sevgiyle kalın.

                 

Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagramdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle

Paylaş:

1 yorum:

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.