6 Nisan 2019 Cumartesi

Blog Takip Etkinliği 2019 - Herkesi Davet Ediyoruz


blog

blog
Derya, Esra Takım, Kelebek Etkisi, Lerzan Kara, Renkli Blog Sayfam, Bipudra arkadaşların düzenlediği bir Blog Keşif Etkinliği bugün bloğumun konuğu. Bu tarz etkinlikler adımızı duyurmak için güzel etkinlikler :) Hadi gelin blog etkinliklerine bakalım;

Herkese merhabaaa !!! Yepyeni 2019 yılına taze kan getirecek bir blog keşif etkinliği başlattık yine bir kaç arkadaşımla. Birbirimizi takip etmenin, hem yeni dostlar edinmek adına; hem de bloglarımıza katkı sağlaması gerçeği tartışılmaz. Blog keşif etkinliğine katılmak bana ne kazandırır diyorsanız : Ben kendi adıma blog keşif etkinliklerinin faydasını hep gördüm. Evet, etkinliğe katılıp takip etmeyen veya takipten çıkan da olmuyor mu? Oluyor tabii. Her ortamda kendini akıllı zanneden ve insan kandırmaya çalışanlar olacaktır. Ama bir teraziye koyduğumda, katılmak bana daha faydalı geliyor.

Takipçileriniz artar, ortak ilgi alanlarınız olan bloglarla buluşursunuz, farklı bloglar sizi takip edip sosyal medyada linklerinizi paylaşırsa farklı okurlara ulaşmanız mümkün olur. Tabii aynı şeyleri siz de yapmalısınız.

Bazı bloglarla sadece takipleşmek bazında, bazıları ile ise karşılıklı yorumlaşmak, farklı platformlarda destekleşmek fırsatı buluyorum. Destekleşmek her anlamda didişmekten güzeldir.. Ne yazık ki bizim blog dünyamızda da birilerini parmakla işaret edip karalamaya çalışanlar, bloglara zarar vermeye çalışanlar mevcut. Bu tür düşük seviyeli ve kötü niyetli insanlara en güzel cevabı birlik olup destekleşerek verebiliriz. Kendileri her etkinliğe koşar adım katılıp sonra kötüleyenler de yok değil var. Destekleşmeyi kötülemek de artık nasıl bir mantıksızlıksa :) Kavganın, laf sokmaların, kin gütmenin, negatif duyguların hiç ama hiç gereği yok ve hem tarafları; hem de diğer kişileri huzursuz etmekten başka bir işe yaramaz.

blog
2019 blog keşif etkinliğine katılım için yapmanız gerekenler: 
Listedeki blogları takip etmek. Blogspot bloglarını gfc izleyiciler kısmından, wordpress bloglarını e mail aboneliği ile. 
Takip ettiğiniz bloga yapacağınız bir yorumla katıldığınızı bildirmek, profilinizde blog linkiniz yoksa belirtmek. 
Listenin sonuna kendi adınızı ekleyip bloğunuzda yayınlamak ve bu şekilde etkinliği devam ettirmek. 
Takipten ASLA çıkmamak !!! Sağlam ve uzun soluklu dostlukların anahtarı güven ve dürüstlüktür. 
Bu etkinlikte listeleri devralan yeni linki ekleyip devam edecek, o yüzden ben üç blogumu da takip eden arkadaşları yıllardır blogumda devam eden Deli Kızın Bohçasında süresiz keşif etkinliğilisteme ekleyeceğim. 
blog
2019 Keşif Etkinliği Bloglar Listesi:
Tabii biz bayrak yarışını başlatıyoruz ve herkesi davet ediyoruz. Bayrağı elden ele dolaştırıp, etkinliğe katılımın artmasını sağlamak da hepimize düşüyor. Lütfen herkes kurallara uysun, kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın. Hepimiz aynı ortamın içinde bloglarımızı yazan yetişkin insanlarız. Bu tarz davranışlar hiçbirimize yakışmıyor.
Yeni takip edip bilmeyenler için yazayım, deli kızın bohçası, deryanın spor günlüğü ve deriasworld benim bloglarım. Üçünü de takip ederseniz ben de sizi üç ayrı hesaptan takibe alırım. Sadece birini takip edecekseniz de bu yazıya yorumla belirtin ben de o bloğumla takip ederim.Blog Etkinliği İnternet Adresi:


Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle
Paylaş:

12 yorum:

 1. İadeyi ziyarete geldim bu etkinlikte tam isabet oldu.. Sizi takibe aldım bana da beklerim.. siteniz çok güzel :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sizi takip ediyormuşum zaten :) Teşekkürler güzel yorumlarınız için. Bu arada yeni bir bloğum daha açıldı ve orada açılışa özel bir çekiliş düzenliyorum beklerim

   www.gulsahworld.com

   Sil
 2. Molto speciali e variegate le tue belle pagine
  Un saluto,silvia

  YanıtlaSil
 3. Ne güzel bir paylaşım yapmışsın kızım. Takipçi üye sayımız gittikçe artar inşallah. Sevgilerimle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah Ece hanım teşekkürler güzel dilekleriniz için :)

   Sil
 4. Blog dünyası bize huzur veren, destekleşmenin olduğu bir ortam bunun bozulmasına izin vermeyelim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bloğunuzu takip etmeye başladım güzel bilgilere yer vermişsiniz :)

   Sil
 5. Blog dünyasına hoş geldiniz :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 2015ten beri blogluyorum ve hoşuma gidiyor bu iş :) hoşbulduk

   Sil

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.