21 Şubat 2022 Pazartesi

Klorane Papirüs Özlü Yumuşatıcı ve Besleyici Şampuan

Bir dönemde, saç diplerimde kabuk bağlama sorunları oldu ve ben Klorane Papirüs Özlü Yumuşatıcı ve Besleyici Şampuanı bitkisel olduğu için tercih etmiştim. Aslında zor şekle giren saçlar için olan bir şampuan. Ben bu özelliği için satın almamıştım. Papirüs sütü içeren şampuan, saçın beslenmesine yardımcı olmaya ve kuru kolay şekil almayan saçların düzelmesine yardım ediyor. İçerisindeki yumuşatıcı ajanlar sayesinde saç derisini kaplıyor ve yumuşatıyor.
Kolayca karışan ve düzleşmeyen saçlar için formüle edilmiş papirüs sütlü bu şampuan saçı yumuşatıp esnekleştirir ve düzleştirir. Besleyici ajanlardan zenginleştirilmiş yapısıyla saçı derinlemesine besler ve onarır. Saça şekil vermek ve taramak kolaylaşır.
Anavatanı Mısır olan papirüs (eski Yunanca'da papuros) maydanozgiller familyasından 3-4 m. yüksekliğinde bir bitkinin adıdır. Papirüs eski Mısırlılar için önemli bir bitkiydi. Gıda olarak kullanıldığı gibi yapraklarından da hasır, sepet imalinde faydalanılırdı. Papirüs kâğıt imalinde de kullanıldı.
Papirüs (Cyperus esculentus L.) içeriğindeki yağ asitleri ve lipidlerin sıradışı zenginliği bakımından Eski Mısır'da kadınlar tarafından değerli kabul edilirdi. İnce öğütülmüş köklerinden besleyici ve eriyen yapıda kadifemsi süt özütü çıkarıyoruz.
Klorane'nin papirüs ürün çeşitleri içerisinde kolay tarama ürünü ve şekil verme ürünü de var. Klorane Papirüs Özlü Yumuşatıcı ve Besleyici Şampuanı saç diplerimdeki kabuklanma için satın almıştım fakat bu konuda çok yardımcı olamadı ama vaatleri arasında yer alan düzleştirme ve yumuşaklık sağlaması kesinlikle başarılı. Fiyat olarak biraz pahallı şu an 400 ml şampuan Trendyol'da 239 TL. Eğer gerçekten saçlarım kolay şekil almasaydı ve düzleşmesini çok isteseydim Klorane Papirüs Özlü Yumuşatıcı ve Besleyici Şampuanı tekrar satın alırdım fakat sanırım bir daha satın almam diye düşünüyorum. Bir sonraki yazımda buluşmak üzere Canlar kendinize iyi bakın :)

Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagramdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle


Paylaş:

1 yorum:

  1. This looks like a really interesting product. Thank you for sharing your thoughts!

    YanıtlaSil

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.