5 Şubat 2016 Cuma

Mersin Kuaför Listesinde Bir Numara
Bayanların çoğunun ortak özelliğidir güzel ve çekici olma isteği. Bizde bu isteğinizi zirvelerde yaşayın diye salonumuzu açtık. Uzun yıllardır hizmet kalitemizle ve müşteri memnuniyetini hedef görmemizle birlikte deneyim konusunda çok yol aldık. Mersin kuaför salonu bulmak zor değil adım attığınız yerde zaten kuaför salonu var fakat hizmet kalitesi konusunda bir çoğu eksik.

Mersin Kuaför Salonunu Buldu

Biz bu eksikleri doldurmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Mersin salonunu buldu Kuaför Hakan Çöküş ile birbirinden güzel saç stilleri, düğün ve diğer organizasyonlar için profesyonel makyajlar,günlük cilt ve saç bakımlarınız ayrıca manikür ve pedikür hizmetlerimizle değerli Mersin halkına Mersin de kuaför salonu arama derdine son getirdik.

Bütün organizasyonlarınız da size yardımcı olabilmemiz için gelmeden önce rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Bu sayede hizmetimizi daha kaliteli şekilde sizlere sunabiliriz. İletişim bilgilerinde yer alan telefon numarasında ve adresten bize ulaşabilirsiniz.


Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle
Paylaş:

2 yorum:

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.