16 Şubat 2018 Cuma

Avon Advance Techniques Fas Argan Yağı İçeren Besleyici Saç Serumu

Merhaba Canlarım, nasılsınız inşallah harikasınızdır sevgi dolu günler geçirmeniz temennisiyle bugün sizlere bir ürün hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum. Ürünün adı Avon Advance Techniques Fas Argan Yağı İçeren Besleyici Saç Serumu. Bu ürünü saçlarım için Avon'dan satın almıştım ama geldiğinde biraz şaşırdım çünkü ambalajı o kadar küçüktü ki. Kaç kullanım dayanır bu dediğimi hatırlıyorum.Nitekim  öyle de oldu 5-6 kullanımda bitti.Ürünü özellikle internetteki övgülerden dolayı satın almıştım. Ama ambalajının  bu kadar küçük geleceğini bilsem alırmıydım bilmiyorum. Resmen şok oldum. 
avon
Avon Advance Techniques Fas Argan Yağı İçeren Besleyici Saç Serumu

Besleyici argan yağı ve provitamin B5 kompleksi içeren Avon Advance Techniques Fas Argan Yağı İçeren Besleyici Saç Serumu beklentimi karşıladı saçlarımı yumuşattı tararken kolay taramamı sağladı.Bu ürünü özellikle kuru ve nemsiz saçlar için öneriyorlar. Ben de bu yüzden satın almıştım zaten. Kokusu gayet hoş olan bu ürün saçları güzel yumuşatıyor kesinlikle ama bakım konusunda çok fazla yorum yapamayacağım lakin bunun için uzun süreler kullanmak gerekir sanırım.

avon
Avon Advance Techniques Fas Argan Yağı İçeren Besleyici Saç Serumu
Saçı çok fazla yağlandırmıyor bu özelliği artısı diyebilirim.Ama sırf gramajından dolayı bir daha satın almayacağım bir ürün oldu kendisi. Tamam duştan sonra kolay tarama sağlıyor ama bu işi piyasada pek çok ürün de yapabiliyor. Benden geçerli not alamadın Avon Advance Techniques Fas Argan Yağı İçeren Besleyici Saç Serumu gramajın çok düşük defalarca seni sipariş edemem doğrusu :)
avon
Avon Advance Techniques Fas Argan Yağı İçeren Besleyici Saç Serumu
Avon ürünlerini distiribütörlerden temin edebilirsiniz. Beni okuduğunuz için teşekkür ederim. Diğer bir yazımda görüşmek dileğiyle. Sevgi hayatınızdan eksik olmasın. Öpüyorum hepinizi.❤️
avon
Avon Advance Techniques Fas Argan Yağı İçeren Besleyici Saç Serumu


Siz Avon Advance Techniques Fas Argan Yağı İçeren Besleyici Saç Serumunu denediniz mi?


Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle

Paylaş:

14 yorum:

 1. Avon’un bu saç bakım yağını çok severim 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de sevdim aslında ama ambalajından dolayı bir daha satın almam canım sevgiler

   Sil
 2. Denemedim bu ürünü ama söylediğiniz gibi piyasada bu tarz çok ürün var, gidip almak daha kolay.

  YanıtlaSil
 3. Bende bu saç yağını çok sevenlerdenim kokusuna fln bayılıyorum ama dediğiniz gibi çok çabuk bitiyo şişesi küçücük. Ara sıra güzel indirimleri oluyo avon un o dönemlerde almayı tercih ediyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. maalesef şişesinden dolayı bir daha satın almam :)

   Sil
 4. Yağlandırmaması güzel; ama, o kadar minikse ben de tercih etmeyebilirim... aklımda olsun :) teşekkürler yazı için, sevgiler!

  YanıtlaSil
 5. Sanki deneme boyu numune göndermiş gibi olmuşlar.Zaten 5-6 kullanımda etkisini de tam göstermezmiş..

  YanıtlaSil
 6. denemedim hiç, hc nin saç yağından memnun kalmıştım. genelde yağ yerine maske seviyorum. yada yıkanmayan serumları tercih ediyorum

  YanıtlaSil
 7. Bu ürünü hiç denemedim ama belki seyahatlerde kullanılabilir.

  YanıtlaSil

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.