25 Ekim 2017 Çarşamba

Lazer Epilasyon Aleti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şüphesiz ki istenmeyen tüyler özellikle kadınlar için günümüzde tam bir baş belası haline gelmiş durumda. Kadınların yanı sıra erkeklerin de artık daha bakımlı olduğunu göz önünde bulunduracak olursak son dönemde erkeklerin de sık sık istenmeyen tüylerinden kurtulmak istediğini görmek mümkün.

Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulabilmek için pek çok yöntem mevcut. Ancak bu tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için yapılması gereken şey kesinlikle lazer epilasyon olacaktır. Zira son dönemde pek çok noktada hizmeti verilen lazer epilasyon tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı sağlıyor. Elbette hormonel aktivitelere bağlı olarak ilerideki yıllarda tüylerin tekrar çıkması mümkün ancak yine de lazer epilasyon makineleri ile yakalanan başarı oranı son derece yüksek.
philips
Lazer epilasyonda istenmeyen tüyler lazer enerjisi sayesinde tamamen sağlıklı ve kalıcı bir şekilde yok edilmektedir. Milisaniyelik atışlar ile cilde uygulanan bu yöntem tüylere rengini veren melanin pigmenti tarafından emilmekte ve çevre dokuya kesinlikle zarar vermeden seçici şekilde kıl köküne yoğunlaşmaktadır. Kıl kökünde ısı oluşturarak kökü tahrip eden bu yöntem birbirini izleyen birkaç seans sonrasında istenen bölgedeki tüylerden tamamen kurtulmayı sağlamaktadır.
Lazer epilasyon bugünlerde her ne kadar kliniklerde, hastanelerde ya da güzellik merkezlerinde yapılıyor olsa da artık bu epilasyon türünü evde de uygulamak mümkün. Piyasaya sürülen lazer epilasyon cihazı sayesinde kişiler evlerinden ayrılmadan istenmeyen tüylerinden son derece rahat bir şekilde kurtulabilmektedir. Ancak elbette kullanılan cihazların da bu noktada önemi büyüktür. Zira markası belli olmayan ya da ucuz ürünler istenen etkiyi yaratmayacağı gibi cilde ciddi anlamda zarar verebilmektedir. Sonuç olarak lazer epilasyon aleti fiyatları oldukça önemli bir detaydır.
Lazer epilasyon cihazlarının yanı sıra kısa süreli ancak etkili bir kullanım sunan epilasyon cihazları da mevcuttur. Bu cihazlar sayesinde hem hızlı hem de kolay bir şekilde tüylerden kurtulmak mümkündür. Şüphesiz ki tıpkı lazer epilasyon cihazlarında olduğu gibi bu cihazlarda da kalite ve fiyata dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde tene direkt olarak temas sağlayan bu cihazlar ciddi tehlikelere neden olabilir.
Sizler de istenmeyen tüylerinizden hızlı ve kolay bir şekilde kurtulmak istiyorsanız bu ürünleri pek çok noktadan satın alabilirsiniz. Bu noktada elbette internet çok kullanıcılara çok daha fazla seçenek sunmaktadır. Üstelik bu şekilde fiyatların da her bütçeye uygun hale geldiğini söylemek mümkün. Dilerseniz Cincin üzerinden anında bu ürünleri satın alabilir ve epilasyon rutininizi daha etkili ve daha kolay hale getirebilirsiniz.
Cincin üzerinde hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun epilasyon cihazlarını anında bulabilir ve tamamen güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Artık istenmeyen tüylerinizin günlük hayatınızın önüne geçmesine izin vermeyin ve epilasyon cihazları ile dilediğiniz şeyi dilediğiniz zamanda giyin ve teninizle tamamen barışık olun. 


Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle

Paylaş:

2 yorum:

  1. Bunları çok merak ediyorum ama bir türlü alamadım, riske girmek istemedim. Umduğum gibi çıkmazsa verdiğim paraya üzülürüm :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. iyi bir markada sorun çıkacağını düşünmüyorum canım :)sevgiler

      Sil

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.