27 Ekim 2017 Cuma

İlişkinizi Bitirecek 10 Yıkıcı Davranış

Woman Punching Men's Face
1. Şiddet Gösterin
Sadece aşırı fiziksel veya duygusal istismardan bahsetmiyoruz.  Alaycı sözler, diğer olumsuz yorumlar, sevgiden vazgeçme, konuşmayı reddetme, ayrılma tehdidi gibi şeylerde ilişkiyi yıkan davranışlardır.
2. Savunmada olun
Savunmacı bir tutum karşıdaki kişinin size soğumasıyla kalmaz ilişkiyi bitirmesine de neden olabilir.Eleştiriyle başa çıkmanın sırrı, onu reddetmek ya da savunma yapmak değildir.İşin sırrı, diğerinin sizin hakkınızda söylediği her şeyi dikkatle dinlemek ve sonra da kabul edebileceğiniz bir veya daha fazla şeyi bulmaya çalışmaktır.
divorce
3.Eleştirel olun
İlişkilerimizde zaman zaman yapıcı eleştiriler ve yapıcı geri bildirim sağlıklı olmakla birlikte, fazlası zarar verebilir.Partnerinizin davranışında sürekli kusurları dile getiriyorsanız, bu rahatsız edici ve çirkin hale gelebilir.
divorce
4.Her zaman haklı olun
Her zaman haklı olmak ilişkiye zarar verir. Çünkü haklı olabilmeniz için diğerinin yanlış olması gerekir.Başkalarının haklı olmasına ve olabildiğince yol almalarına izin vermek neredeyse her zaman daha akıllıca olur.
divorce
5.Bencil olun

İlişkilerinizi yok etmek için iyi bir yol daima bencil olmaktır ve kendi yolunuzu bulmaya çalışmaktır.Bu, her türden ilişkiyi yok etmek için mükemmel bir yoldur. Evliliğinizi yok etmek istiyorsanız özellikle yararlıdır.
divorce
6.Dürüst olmayın

İlişkilerinizi yok etmenin bir başka harika yolu yalancı olmaktır. Zaman zaman küçük "beyaz yalanlar" söyleyin. Sahtekârlığınız asla ortaya çıkmasa bile, bunu siz bilirsiniz ve bu da sizi içten içe kemirir.
divorce
7.Sadakatsiz olun

Sadece cinsel sadakatsizlikten bahsetmiyoruz. İnsanlar sağlıklı ve kalıcı ilişkileri olsa bile, çoğunlukla her çeşit büyük ve küçük ihlallere girerler.İlişkinizin bir an önce bitmesini istiyorsanız partnerinize karşı sadakatsiz olun.
divorce
8.Üstünlük taslayın

Her türlü ilişkiyi yok etmek istiyorsanız, kendinizi daha akıllı, daha güzel, daha cool, daha sağlıklı veya diğer insanlara kıyasla daha değerli biri olarak düşünmeye dikkat edin.
divorce
9.Sürekli kontrol edin

İlişkinizdeki diğer kişiyi sürekli kontrol etmeye çalışın. Bu davranış, romantik ilişkileri sona erdirmenin mükemmel bir yoludur.
divorce
10.Sabit fikirli olun

İlişkinizin bir an önce bitmesi için sabit fikirli olun ve karşıdaki kişinin ne dediğine kulak asmayın bu sayede ilişkiniz bir an önce bitecektir.Kaynak: www.stresscure.com (Çeviri)Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle
Paylaş:

22 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. aynen canım bunların hepsini yapınca ilişkiler bitiyor

   Sil
 2. hepsi doğru fazlası da vardır yani kesinlikle...

  YanıtlaSil
 3. Bazen dozu aşıyoruz.Dürüst olmak en güzeli yapabilsek şu beni bir ayarlayabilsek ne güzel olacak.

  YanıtlaSil
 4. Süper tüyolar ^.^ Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 5. 10'da 10 yapan ayrılık işini kesin garantiler o zaman :))))

  YanıtlaSil
 6. kesinlikle hepsi de çok doğru :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen canim ama bir kaçı bile yeter bazen ilişkiyi bitirmek için.

   Sil
 7. Kulağa küpe olması gereken öneriler hepsi de ...

  YanıtlaSil
 8. Çok doğru canım, İnsan bazı davranışlarından vazgeçmek zorunda kalıyor. Yıkıcı olmamak için ...

  YanıtlaSil
 9. Bir de çeşit çeşit yıkıcı davranışlara rağmen bitmeyen ilişkiler olayı var - birkaç tanesine tanık oldum, çok mutsuz görünüyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen canım aslında sürekli kavga ediliyorsa bitmeli o tarz ilişkiler

   Sil

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.