2 Mayıs 2017 Salı

Lancome Grandiose Maskara

Ne zamandır bloğuma şöyle güzel bir ürün inceleme yazısı yazmadım ama bugün artık dedim ki kendi kendime hadi bakalım bugün o gündür ve ürün tanıtımı yapmanın zamanı gelmiştir :) Bugün sizlere Lancome Grandiose Maskara hakkında yazmak istiyorum.
lancome
Lancome Grandiose Maskara
Bu ürün geçen sene satın aldığım Lancome'un yılbaşı setinden çıkmıştı. Elimde o kadar çok maskara vardı ki buna sıra gelmemişti ama dedim ki bozulmadan kullanmalıyım bu ürünü. Aynı zamanda çok güzel şeyler de duymuştum bu ürün hakkında.

lancome
Lancome Grandiose Maskara
Kendi sitesinde bu ürün hakkında şunlar yazıyor;

Geniş Açılı Yelpaze Etkili Maskara Lancôme kolayca yelpaze etkisinde tek tek ayrılmış, hacimli ve kıvrık görünümlü kirpikler açığa çıkarabilen bu maskarayı yarattı. Bu geniş açılı yelpaze etkili maskara, kirpiklerin görkemli dönüşümü için mükemmel kıvrımlar yaratır.

lancome
Lancome Grandiose Maskara

lancome
Lancome Grandiose Maskara
Ambalajı harika kapağındaki Lancome simgesi çok güzel. Böyle ufak detaylara bayılıyorum :)Ürünün değişik bir fırça şekli var Fırça şekli kuğu boynundan esinlenerek tasarlanmış.Böylece maskara kullanımı daha da kolaylaşıyor.Maskaranın bu özelliğinden dolayı kullanımı gerçekten çok kolay oluyor ve de kirpiklerinizi tek tek ayırıyor bu fırça daha ne olsun.Silikon fırçasında uzun ve kısa silikon kıllar var.Bu özelliği ile kirpikleriniz daha güzel kıvrılıyor.Dolgunluk yönünden çok sevemesem de kirpikleri uzatması gayet hoş.

lancome
Lancome Grandiose Maskara
Ben kesinlikle Lancome Grandiose Maskarayı çok sevdim. Dedim ya dolgunlaştırma özelliği çok olmasa da kirpikleri uzatması bir harika. Lancome Grandiose Maskaranın temizliği de kolay Avon'un makyaj temizleyici losyonuyla çok kolay çıktı. Olumsuz yönü biraz fiyatının pahallı olmadı şu an sitesinde 130 TL ama belki diğer kozmetik sitelerinde çok daha uyguna satılıyordur.
Ben kesinlikle Lancome Grandiose Maskarayı çok sevdim tekrar satın alabilirim. Siz ne düşünüyorsunuz?
lancome
Lancome Grandiose Maskara
Siz Lancome Grandiose Maskarayı denediniz mi?


Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle
Paylaş:

18 yorum:

 1. Maskara cok sevip sürdükten sonra çıkarmaya erindigim bir kozmetik ürünüdür.Sabredene helal olsun 😘 iyi günlerde kullan canm

  YanıtlaSil
 2. Sanırım Lancome'un bütün maskaralarını seviyorum. 4-5 çeşidini kullandım şimdiye kadar, beni üzen hiç olmadı. Grandoise da en sevdiklerimden. Güle güle kullan Gülşah'cım, sevgiler!

  YanıtlaSil
 3. ben bunu çok umutlarla almıştım ama pek beklediğim gibi çıkmadı :-((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. doygunluk vermiyor evet canım ama uzatma özelliğini beğendim

   Sil
 4. Lancome çok ürününü beğendiğim bir marka, bu maskarası da güzeldir mutlaka, uzatma özelliği olan maskaralar tercihim :)

  YanıtlaSil
 5. Ne kadar ilginç bir fırça :) blogkeşif etkinliginden geliyorum takibe aldim banada beklerim www.nesinblogu.blogspot.com

  YanıtlaSil
 6. fırça şeklini ilk gez gördüm.. kullanım kolaylığı sağlaması güzel.. Güle güle kullanın..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. fırça şekli ilginç gerçekten kullanım kolaylığı sağlıyor daha iyi kıvırıyor kirpikleri canım

   Sil
 7. Yaa ben bunu ne zamandır denemek istiyodum merakım daha da perçinlendi:D Hatta bazı sitelerde bunu kofre şeklinde 99a filan görüyorum. Kesin alcam:)

  YanıtlaSil
 8. fiyat pahalılığını bir kenara bırakırsak verdiği etki güzelmiş
  sevgilerimle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de severek kullanıyorum canım sevgiler benden de :)

   Sil
 9. Hacim veren maskaralar tercihim benim de ama Lancome maskaralarını genel olarak başarılı buluyorum ben de :)

  YanıtlaSil

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.