30 Aralık 2016 Cuma

Finishing Touches Takma Tırnaklar


Merhabalar :) Bugün bloğumun konuğu Finishing Touches Takma Tırnaklar. Eskiden tırnaklarım güçlüydü ve kolay uzardı sanırım her gün oje kullanmaktan tırnaklarım yıprandı. O yüzden artık çok çabuk kırılıyorlar maalesef:( Aslında dinlendireyim oje kullanmayayım diyorum ama çok seviyorum ne yapayım vazgeçemiyorum. (Topuklu ayakkabıların sağlığa zararlı olduğunu bile bile topuklulardan vazgeçemediğim gibi :)) Böyle durumlarda insanın imdadıma takma tırnaklar koşuyor. Bugün size Finishing Touches Takma Tırnaklardan bahsedeceğim biraz.

Finishing Touches
Finishing Touches Takma Tırnaklar

Finishing Touches
Finishing Touches Takma Tırnaklar

Evet haklısınız takma tırnakta sanırım tırnakları yıpratıyormuş ama uzun tırnak sevdası var bir kere serde yapacak bir şey yok. Finishing Touches Takma Tırnaklar kendi tırnaklarımın şekline o kadar çok benziyor ki takma tırnak takmışsınız gibi hiç durmuyor. Sadece biraz uzun olması belki takma tırnak olduğunu düşündürebilir. Onun dışında tırnağa tam oturması ve tırnak şeklini alması gayet başarılı.

Finishing Touches
Finishing Touches Takma Tırnaklar

Ben bu takma tırnakları bir gün French şeklinde kullandım şekilde olduğu gibi orjinal halleriyle. Daha sonra üzerlerine oje kullandım. Yalnız sevmediğim bir yönü oje sürdükten sonra oje kabarma yaptı tırnaklarımda. Yani Finishing Touches Takma Tırnaklar orjinal halleriyle kullanmak için ideal üzerlerine oje kullanınca oje kabarıyor maalesef :(

Bu özelliğini sevmediğimden ötürü Finishing Touches Takma Tırnakların özellikle bu French serisini bir daha almam.

Finishing Touches
Finishing Touches Takma Tırnaklar

Finishing Touches Takma Tırnakların tırnaklarımda duruşu böyle. Siz ne düşünüyorsunuz?Siz Finishing Touches Takma Tırnakları denediniz mi?


Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle


Paylaş:

8 yorum:

 1. Ben hem tırnakta söylendiği gibi duruyor mu acaba diye merak edip hem de bir zarar verir mi acaba diye düşünenlerdenim 🙈 Nişanımda ve düğünümde kullanmak istemiştim ama bir türlü cesaret edememiştim. 🤔 Hâlâ gratiste görüp almaya niyetlensem de kasaya gitmeye cesaret edemiyorum 😂 Çok güzel durmuş tırnaklarında bence. Bir ara cesaret edip alacağım ama o 'bir ara' kim bilir ne zaman olacak merak içerisindeyim. Frenchli olanlar benim daha çok ilgimi çekiyor ama sanırım çok da iyi değiller. Bir de tırnaklarıma zarar verir diye korkuyorum açıkçası 🙈 Ah biz bayanlar😀 Kafamızda hep mi soru işareti olur 🙈😊 Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. biraz zarar veriyor doğru canım yıpratıyor tırnakları ama maalesef vazgeçilmiyor kolay kolay uzun tırnaktan :)

   Sil
 2. çok hoş durmuş.Ben de takma kirpikleri seviyorum cesaret edip kullanamadım bir türlü :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim takma kirpikleri ben de çok seviyorum ama ben de takamıyorum :)

   Sil
 3. çok hoş durmuşlar gerçek tırnak gibi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet canım gerçekten sanki kendi tırnağım gibi dimi :)

   Sil
 4. Çok hoş görünüyor, ama hiç takma tırnak kullanmadım. Gerek kalmıyor, Allahtan uzun yapılı tırnaklara sahibim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. şanslısın canım :) tırnaklarına çok iyi bak öptüm

   Sil

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.