18 Kasım 2016 Cuma

Bobbi Brown Extra Treatment Lotion (Tonik)

Bugün biraz pahallı bir marka bloğuma konuk oluyor evet o marka Bobbi Brown. Bobbi Brown ürünleriyle ilk defa tekli bir farla tanışmıştım. Göz kapaklarımı nötürlemek için satın aldığım far çok fazla tozutma yapmadığından ben oldukça memnun kalmıştım bu markadan.  Bugün bloğuma Bobbi Brown markasına ait Extra Treatment Lotion konuk oluyor.
Bobbi Brown
Bobbi Brown Extra Treatment Lotion 

Nedir;

Bakım rutininize başlamadan önce uygulamanız gereken bu losyon cildinizi sonraki adımlara hazırlar, nem tutma kapasitesini arttırıp, pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır.

Kim için;

Normal ve normalden ekstra kuruya dönük cilt tipleri içindir. Su bazlı formülü ekstra neme ihtiyacı olan tüm ciltlerde kullanılabilir.

Neden farklı;

İçeriğindeki gliserin ve sodyum hiyalüronat cildin nem dengesini sabit tutarak daha aydınlık ve genç görünmesini sağlar. Trihaloz yapış yapış bir his bırakmadan uzun süreli nemlendirir. 

Nasıl kullanılır;
Pamuk ya da parmak uçlarınızla temiz cildinize uygulayın. En sevdiğiniz ekstra bakım özellikli formülle devam edin. Sabah ve gece sürün.

Bobbi Brown
Bobbi Brown Extra Treatment Lotion 
Cildi soyan geleneksel toniklerin aksine nemlendirir ve yatıştırır. Toniklemek nemlendirici sürmeden önce çok iyi bir adımdır. Bu ürünün dokusu, yağlı bir jel kıvamında.Ürün cilde ekstra bir nem vaat ediyor.İçeriğindeki gliserin ve sodyum hiyalüronat cildin nemlendirmesinden sorumlu.Bobbi Brown Extra Treatment Lotion (Tonik) tazeleyici ve ferahlatıcı bir kokuya sahip.İçeriğinde bitkisel yağlar var ve bu yağlar ciltte irritasyona sebep olabilir o yüzden hassas ciltlerin biraz daha dikkatli kullanması gerekiyor.
Bobbi Brown
Bobbi Brown Extra Treatment Lotion 


Bu dezavantajını göz ardı edersek ben bu ürünü çok beğendim. Kendinize lüks bir yatırım yapmak isterseniz Bobbi Brown Extra Treatment Lotion (Tonik) kesinlikle iyi bir tercih. Cildi çok iyi nemlendiriyor hatta ben bu üründen sonra cilt nemlendirici kullanmaya ihtiyaç hissetmiyorum. Site fiyatı 240 TL. Siz ne düşünüyorsunuz?Siz Bobbi Brown Extra Treatment Lotion (Tonik) denediniz mi?
Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle

Paylaş:

2 yorum:

  1. Ben pek bir yorum göremedim... Bütün yazıları ürünün web sayfasından kopyala yapıştır yapmışsınız...

    YanıtlaSil
  2. aslında yorum yaptım canım ben sevgiler

    YanıtlaSil

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.