19 Ağustos 2016 Cuma

Küçük Ev Dekorasyonu Çözümü

Ev dekorasyonun da komple bir bütünsellik yakalayın. Dediğiniz gibi küçük bir mekansa iki farklı zevklerin kargaşasına maruz kalmayın. Modern stilden hoşlanıyorsanız komple modern ögeler belirleyin ya da klasikçiyseniz komple klasik detayları kullanın.Bununla birlikte sorunuzun cevabı da siz de… Klasik mobilyalar gösteriş odaklı minimalistlikten uzak ihtişam güdüsünde tasarımlara sahiptirler. Buradan hareketle modern minimalist bir tarz belirlemek doğru olacaktır.
White and Black Desk Beside Bed and Window
Modern mobilyalrdan alandan tasarruf edecek tasarımlar bulunabilmekte ve bu konuda imkanlar daha geniş olmakta.Fonsiyonel alanlar oluşturmada modern stil daha kolay absorve eder örneğin duvara aynalar kullanarak alanı olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz. Keskin hatlı küçük mobilyalarla da alanı daraltmadan ferahlatabilirsiniz. En önemlisi ile ferahlık algısı oluşturmak için de açık renklerde döşeme rengi belirlemek bununla ceviz ve lake kombinasyonunu uygulamak doğru olacaktır. Kaynak:www.mobdizayn.comBuraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle
Paylaş:

0 Yorum Yapılmış:

Yorum Gönder

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.