12 Ağustos 2016 Cuma

Feng Şui Yatak Odası için 8 Kriter

Feng Şui Yatak Odası için 8 Kriter
Feng Şui Yatak Odası için 8 Kriter

Feng Şui, “rüzgâr” ve “su” anlamına gelen, doğada var olan yaşam enerjisini, yaşanılan mekânlarda harekete geçirme yöntemlerini gösteren eski bir Çin öğretisidir. Burada en önemli faktör insan yaşam alanı doğal yaşamın bir parçası olarak nitelendirilmesi. Gou Pu tarafınca kaleme alınan yazı da belirtilen sekiz önemli kriteri ele alıyoruz.

Skaladan gördüğümüz gibi , su ve yeşil temalı renkler kullanmak, mümkün olduğunca doğal gün ışığını fazlasıyla almak ve elektronik aletlerden arındırmak önemli faktörler. Işıklandırma da yine doğal yöntemleri kullanmak ve mümkün olduğunca keskin köşelerden kaçınmak uygulamanız gereken kriterlerden.


Feng Şui Yatak Odası için 8 KriterSkaladan gördüğümüz gibi , su ve yeşil temalı renkler kullanmak, mümkün olduğunca doğal gün ışığını fazlasıyla almak ve elektronik aletlerden arındırmak önemli faktörler. Işıklandırma da yine doğal yöntemleri kullanmak ve mümkün olduğunca keskin köşelerden kaçınmak uygulamanız gereken kriterlerden.Kaynak: http://www.reverie.comBuraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle
Paylaş:

0 Yorum Yapılmış:

Yorum Gönder

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.