13 Ocak 2016 Çarşamba

Taft Belirgin ve Dolgun Bukleler için Ekstra Güçlü Saç Köpüğü

Profesyonel saç bakımını evlere taşıyan Schwarzkopf’un yeni köpüğü Taft Curl&Flex, kıvırcık ve bukleli saçlara özel olarak yaratıldı. Yeni Taft köpük, buklelere dolgunluk ve belirginlik katıyor, kıvırcık saçları daha da canlandırıyor. Taft Curl&Flex ile bukleler yüzde 60 daha fazla dayanıklık ve belirginlik kazanırken, ekstra tutuş özelliği de fark edilir bir güzellik hissi yaratıyor.
Taft Belirgin ve Dolgun Bukleler için Ekstra Güçlü Saç Köpüğü
Taft  Belirgin ve Dolgun  Bukleler için Ekstra Güçlü Saç Köpüğü

Profesyonellerin saç bakım deneyimini evlere taşıyan Schwarzkopf, yeni ürünleriyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya, saç bakımlarına pratiklik ve güzellik katmaya devam ediyor. Schwarzkopf’un yeni ürünü Taft Curl&Flex de kıvırcık ve bukleli saçlara olarak geliştirildi. Kolay şekil almayan ve kabaran buklelerin dayanıklılığını yüzde 60 artıran ve daha da belirginleştiren yeni Taft köpüğün ekstra tutuş özelliği saçlara eskisinden çok daha farklı bir görünüm ve güzellik katıyor.

Schwarzkopf’un 111 yıllık kozmetik deneyimiyle ortaya çıkarılan yeniş Taft Curl&Flex’in saçlarda kuruma veya sertlik yaratmayan doğal yapısı, tüm hava koşullarında ve gün boyu etkisini koruyor. Böylece yeni Taft köpüğü kullananlar, her koşula hazırlıklı olarak ve diledikleri zaman, saçlarını dert etmeden eğlencenin tadını çıkarıyor.

Saçların birbirine yapışmasını engelleyen ve ağırlaştırmayan yeni Taft köpük, aynı zamanda kıvırcık ve bukleli saçların bile kolay taranmasına olanak sağlıyor.  Yeni Taft Curl&Flex’in Termo-All-Around Protection formülü ise nemlendirici etkisi ile saçları fön ısısı sonucunda ortaya çıkabilecek zararlardan koruyor.

Taft Belirgin ve Dolgun Bukleler için Ekstra Güçlü Saç Köpüğü
Taft  Belirgin ve Dolgun  Bukleler için Ekstra Güçlü Saç Köpüğü
Kişisel deneyimime gelince, benim saçlarım ne düz ne kıvırcık dalgalı bir saç yapım var. Taft Belirgin ve Dolgun Bukleler için Ekstra Güçlü Saç Köpüğü kullandığımda dalgalarım daha belirgin hale geliyor ve ben bundan çok memnunum. Taft markasına güveniyorum ve elimden hiç düşürmüyorum. Tavsiye ediyorum.Siz ne düşünüyorsunuz?Siz Taft Belirgin ve Dolgun Bukleler için Ekstra Güçlü Saç Köpüğünü denediniz mi?Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın !

Yorumlarınızı bekliyorum :) SevgilerimlePaylaş:

10 yorum:

 1. kendinden bukleleri ama incecik olan saçlarıma çare olabilirmi acep :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım ürün gayet başarılı dene derim sevgiler :)

   Sil
 2. Taft'ın powerful age yi kullanıyorum istediğim sonucu vermedi ama bu ürününü yeni gördüm hemen denemek isterim benim saçlarda kıvırcık :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. saçlarının kıvırcık olması ne kadar güzel sakın üzülme bu ürüne bir şans ver derim sevgiler canım :)

   Sil
 3. Dalgalı saçlarım için ben de bu ürünü kullandım ve çok memnun kalmıştım. Saçı sertleştirmemesi ve aksine yumuşak hissini çok beğendim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet canım gerçeten saçı çok sertleştirmiyor aksine yumuşatıyor sanki sevgiler

   Sil
 4. saçlarım hiç dalga tutmuyor dümdüz bir çare olurmu acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım bu ürünün daha güçlü serisini denemeni tavsiye ederim sevgiler :)

   Sil
 5. Bende bu üründen aldım şimdi on kullanıyorum.Bu güzel diğerine göre ;)

  YanıtlaSil

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.