26 Nisan 2015 Pazar

Özel bir Parfüm;Lancome Tresor Midnight Rose Parfüm

Lancome Tresor Midnight Rose Parfüm 2011 yılında piyasaya sürülmüş olup tatlı ve meyvemsi parfümler kategorisinde bulunmaktadır. Parfümün notaları şu şekildedir;Üst notalar: gül, böğürtlen, orta notalar yasemin, şakayık, kasis ve pembe biber, alt notalar ise misk, vanilya ve sedir.

Sevil Parfümeri'nin yorumu şöyle:

"Rengarenk, eğlenceli, neşeli Bir Koku. Aşkın şeker kaplı gülü. Gençliği, modernliği ve zarifliği sembolize eden bu çekici koku Paris’te bir aşk saklambacına konu oluyor. Tresor Midnight Rose, ağız sulandıran tatlı bir elma tazeliğiyle beklenmedik bir karşılaşmanın meyvesi olan “aşkın sevimli gülü” olabilir. Yoğun gül özü ve canlı ahududu tanecikleri arasında canlanan derin bir ilk görüşte aşk. Yasemin ve gül dokunuşu, taze kuşüzümü tomurcukları, sedir özü, vanilya ve misk notalarıyla büyüleyen ve bağımlılık yaratacak bir parfüm.

Lancome Tresor Midnight Rose EDP
Lancome Tresor Midnight Rose Parfüm


Lancome Tresor Midnight Rose EDP
Lancome Tresor Midnight Rose Parfüm

Lancome Tresor Midnight Rose EDP
Lancome Tresor Midnight Rose Parfüm
Ne zaman mağazalardan parfüm denesem hep şekerli kokular en son kararım olmuştur. Bu kokuda şekerli bir koku yalnız kendine has çok farklı bir kokusu var. Kalıcılığı çok yüksek olan bu koku, kıyafetinizi yıkadıktan sonra bile halen kıyafetlerinizde kalıyor. Sırf bu özelliği için bile satın alınabilir. 75 ml lik şişesi yaklaşık 300 TL.Özel bir koku olan Lancome Tresor Midnight Rose gündüz ve gece kullanılabilecek bir parfüm. Lancome ürünlerinin kendine has karizmasıyla paranızın hakkını verebilecek bir parfüm diyebilirim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Lancome Tresor Midnight Rose EDP
Lancome Tresor Midnight Rose Parfüm


Siz Lancome Tresor Midnight Rose parfümü denediniz 

mi?


İçinizdeki çocuğu sakın ha büyütmeyin Canlarım ve mutluluk cesaret ister bunu sakın unutmayın!


Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın canlarım :)

Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle
Paylaş:

0 Yorum Yapılmış:

Yorum Gönder

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.