6 Aralık 2018 Perşembe

Farmasi Çift Fazlı Yeşil Çaylı Makyaj Temizleyici

Merhaba Canlarım Nasılsınız? Havalar kış mevsimine göre gayet güzel gidiyor Ankara'da. Umarım herkesin sağlığı yerindedir.Güzel dileklerimden sonra size son zamanlarda favorim olmayı başaran bir üründen bahsetmek istiyorum.Bugün bloğumun konuğu Farmasi Çift Fazlı Yeşil Çaylı Makyaj Temizleyici. Severek kullanacağınızı düşünüyorum :)

Yeşil Çay Özlü Çift Fazlı Makyaj Temizleyici, kalıcı ve yoğun makyajı, hassas göz ve dudak çevresine zarar vermeden nazikçe temizliyor.En çok sevdiğim yanı ise gözleri yakmaması. Bu bence çok önemli.Sadece bir gün ürünü çok fazla kullanmıştım o gün çok hafif yaktı. Onun dışında ürünü pamuğa normal miktarda kullanırsanız hiç bir yakma problemiyle karşılaşmazsınız. Farmasi Çift Fazlı Yeşil Çaylı Makyaj Temizleyici ciltte bir irritasyona sebep olmuyor ki bu özellikte çok önemli.Suya dayanıklı makyaj malzemesini bile çok rahatlıkla çıkarıyor.Her tür cilt tipi için uygun olan Farmasi Çift Fazlı Yeşil Çaylı Makyaj Temizleyiciyi seveceğinizi düşünüyorum.


Şişeyi hafifçe çalkalayın ve bir parça pamuk yardımı ile makyajınızı nazikçe temizleyin.Memnun kalacağınızı düşünüyorum.Bu aralar makyaj temizleyici olarak Farmasi Çift Fazlı Yeşil Çaylı Makyaj Temizleyiciyi kullanıyorum.Takdir edersiniz ki bloggerlar olarak farklı markaları deneyimleyip sizlere anlatıyoruz. Ben bu ürünü makyajımı temizlerken ilk adım olarak kullanıyorum.Disk pamuğa dökerek gözlerimin üzerinde hafifçe bastırıyorum ve biraz bekletiyorum bu sayede kullandığım maskara daha kolay temizleniyor.Göz makyajımı güzelce temizledikten sonra dudaklarımı temizliyorum. İkinci adımım ise bir cilt temizleyici ile yüzümü yıkamak oluyor ki onu bir sonraki yazımda anlatacağım.

Farmasi Çift Fazlı Yeşil Çaylı Makyaj Temizleyici'nin çok tatlı bir şişesi var. Ambalajını beğendim diyebilirim.150 ml'lik ambalajlarda satılan Farmasi Çift Fazlı Yeşil Çaylı Makyaj Temizleyici bu anlamda da benden geçer not aldı.

Farmasi Çift Fazlı Yeşil Çaylı Makyaj Temizleyiciyi iş arkadaşımdan satın almıştım. Kendisi Farmasi distribütörü.Sanırım fiyatı 25 TL civarıydı. Ama indirimlerle çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Buraya tıklayarak beni GFC takibine alabilirsiniz ve beni Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın canlarım :)


Yorumlarınızı bekliyorum :) Sevgilerimle


Paylaş:

13 yorum:

 1. İşini iyi yapan temizleyicileri seviyorum. Yeşil çay kokusunu da çok severim, aklımda olsun bu ürün :) sevgiler!

  YanıtlaSil
 2. Hello,

  So amazing !

  Sarah, https://sarahmodeee.fr/

  YanıtlaSil
 3. Oh very interesting product!

  YanıtlaSil
 4. hi. I love take care of my skin.
  Maybe we don't have this product here in Itali but I search on internet. Thanks for this post

  BLOG MAKE UP//PAGINA FB //INSTAGRAM

  YanıtlaSil
 5. I would like to give it a try.
  would you like to be a friend and follow each other? If you follow me,
  I'll follow you back. Thank you! ^^
  www.okcheori.com

  YanıtlaSil
 6. Great post ! :D
  I follow your blog :D Please follow my blog back ;)
  anitabloguje.blogspot.com

  YanıtlaSil
 7. Denemediğim bir ürün.Paylaşım için teşekkürler:)) Denenecekler listesine yazdım.Sevgiler.

  YanıtlaSil
 8. Always love trying new make-up removers.

  www.fashionradi.com

  YanıtlaSil
 9. Gerçekten hakkını veren bir makyaj temizleyicisi👍

  YanıtlaSil

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim yukarıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır...

YORUM YAPMA KURALLARI

1- Yapılan yorumun yazıyla alakalı olmasına özen gösterin.
2- Yapılan yorumlara backlink amaçlı link bırakmayın.
3- Yapılan yorumlarda küfür,argo vb. kelimeler kullanmayın.
4- Yapılan yorumda dil bilgisi kurallarına uymaya özen gösterin.
5- Yukarıdaki kurallara uymadığınız taktirde site sahibi yorumu yayımlamama hakkına sahiptir.